ШАФА-КУПЕ Белла 2,0 м МироМарк

Артикул: BL-20-WB/VN/BL
Виробництва України: MiroMark
Довжина (м): 2.0
Висота (м): 2.115
Глибина (м): 0.63
Колекція : Белла
Колір комплекту:
Глянець Ваніль/Вишня Бізюм
Глянець Ваніль/Вишня Бізюм
Глянець Білий
Глянець Білий
Глянець Чорний/Вишня Бізюм
Глянець Чорний/Вишня Бізюм
Ціна: 9,728 грн.
Опис:
В серії сучасних меблів фабрика «Миро-Марк» пропонує меблевий набір для спальної кімнати «Белла», розрахований в першу чергу для тих, хто не бажає платити за зайву розкіш (часто і недоречну в умовах компактності міських квартир), натомість хоче за невелику ціну отримати добротні красиві і довговічні меблі.
 
На відміну від ультрасучасних за дизайном моделей «Віола» чи «Терра», котрі виконані у радикальних біло-чорних тонах, спальня «Белла», попри свою сучасність, «м’яка» і «тепла». Сучасні прямі мінімалістичні форми пом’якшуються теплими благородними кольорами горіхового дерева. Зі структурою дерева дуже гармонійно виглядає квітковий орнамент, нанесений на фасадні поверхні меблів за допомогою сучасної технології шовкографії, котра є дуже стійкою до механічних пошкоджень та дії хімічних речовин, як то різні поліролі чи плини для догляду за меблями.
 
Високоглянцеве  лакове покриття фасадів додає меблям глибини, об’ємності та вишуканості.
 
А  різноманітні варіанти компонування: дво- або тридверні шафи-купе, чи звичайні чотири- або шести дверні шафи; різногабаритні ліжка, комоди, приліжкові тумби та кілька видів косметичних дзеркал, дозволяють розмістити меблі для спальні «Белла» практично у будь-якій за розмірами кімнаті.